Pomogliśmy firmie Ergo Hestia!

Kiedy już usłyszeliście upragniony głos w słuchawce, okazywało się, że… ten konsultant nie da rady Wam pomóc? O tym, że jest to problem wiedzą dobrze w Ergo Hestia, która korzystając z bota Advisero, całkowicie zrezygnowała z infolinii telefonicznej.

Współpraca Czatbota z Konsultantami

Wykorzystanie systemu Advisero pomogło w skróceniu czasu realizacji zadań przez eksperta niemal trzykrotnie. System został tak dobrze przyjęty przez naszych konsultantów, że wyparł w 100% telefoniczną infolinię - Automation Director, Ergo Hestia.

Jak to działa?

Wirtualny agent zbiera dane od agenta ubezpieczeniowego, weryfikuje je, a następnie udziela odpowiedzi. Jeśli jakakolwiek sprawa wykracza poza jego kompetencje, to bezpośrednio przekierowuje agenta do odpowiedniego działu firmy. Z każdą sytuacją system uczy się jednak rozwiązywać kolejne problemy samodzielnie.

Jakie są korzyści?

Na takim rozwiązaniu zyskują wszyscy - agent może zrealizować więcej zadań, klient dostaje odpowiedni produkt o wiele szybciej, a konsultanci mogą skupić się w jak najlepszym dobraniu produktu lub usługi do potrzeb klienta.

20% naszej pracy może przynieść nam aż 80% korzyści

Dowiedz się jak

Opracowana technologia zostanie skierowana dla Contact Centers, co pozwoli na ich odciążenie oraz usprawnienie pracy. Przeprowadzone prace rozwojowe, pozwolą wprowadzić do oferty produkty, których wcześniej spółka nie wytwarzała. W wyniku realizacji projektu, firma opracuje usługę, która została zidentyfikowana w wyniku analiz rynkowych oraz tendencji rozwojowych w zakresie automatyzacji procesów pracy. Dzięki opracowaniu i wdrożeniu na rynek systemu contact center opartym na mechanizmach eksperckich wykorzystujących sztuczne sieci neuronowe spółka stanie się jedynym dostawcą tego typu rozwiązań na rynku krajowym