purple-1

Twój mail
może być lepszy.

Advisero to nowoczesna platforma komunikacyjna, która wspiera wewnętrzną i zewnętrzną komunikację mailową w Twojej firmie.

Poznaj najważniejsze funkcje Advisero i wypróbuj wersję testową za darmo!

Group 11

Czekasz na akceptację a praca się opóźnia?

Nie pozwól, by praca nad projektami stawała w miejscu z powodu skomplikowanych procesów akceptacyjnych.

Z Advisero jedną skrzynkę pocztową może obsługiwać wielu użytkowników, a osoby odpowiedzialne za poszczególne zadania są przypisywane do konkretnych wiadomości.

Dzięki temu sprawnie podejmiesz decyzję w każdej sprawie, z którą czeka na Ciebie Twój zespół.

Group 7
Group 3

Mail okrąża całą firmę, zanim ktoś się nim zajmie?

Advisero na podstawie analizy maila automatycznie przydziela go do właściwej osoby o określonych kompetencjach.

Każda wiadomość przesłana na grupowy adres powinna jak najszybciej doczekać się odpowiedzi. Niestety tematy wielu maili trudno przypisać do obowiązków konkretnego pracownika, przez co wiadomość wędruje po całej firmie, zanim ktoś zdecyduje się w końcu na nią odpowiedzieć. Koniec z przerzucaniem odpowiedzialności!

Obsługa maila zabiera Ci cenny czas?

Dzięki Advisero Twoi pracownicy mogą wspólnie tworzyć szkice wiadomości i używać komentarzy w każdym wątku.

Badania wskazują, że pracownicy na samą obsługę skrzynki mailowej przeznaczają ponad 2 godziny dziennie! To czysta strata czasu. Potrzebujesz rozwiązania, które zautomatyzuje większość procesów, ułatwi segregowanie wiadomości i pozwoli Twojemu zespołowi współpracować nad konkretnymi mailami.

Group 2
Union

Przypisz wiadomość do członka zespołu

Advisero ułatwia uporządkowanie maili i pozwala na przypisywanie ich do konkretnych właścicieli. Dzięki temu zyskujesz pewność, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi.

Union

Znajdź dokładnie to, czego szukasz

Dzięki Advisero możesz odnajdywać konwersacje po słowach, tagach a nawet załącznikach. Co więcej, po otrzymaniu każdego maila jego nadawca zostanie dodany do kontaktów, a to znacznie ułatwi Ci filtrowanie i katalogowanie wiadomości.

Union

Odłóż na później lub przypomnij o wiadomości

Bez powiadomień, które przypomną Ci o zbliżających się dealine’ach, nigdy nie zapanujesz nad zobowiązaniami spadającymi na Ciebie drogą mailową. Advisero wyśle Ci powiadomienie w przeglądarce za każdym razem, gdy zbliżać się będzie termin uwzględniony w przypisanej do Ciebie wiadomości.

Relacje z Twoimi klientami cierpią za każdym razem, gdy ci muszą zbyt długo czekać na odpowiedź na przesłanego maila. Nie dopuść do tego, by kontrahenci rezygnowali ze współpracy z Twoją firmą tylko dlatego, że nie czują się właściwie obsługiwani.
 
 
Advisero pomoże Ci efektywnie zarządzać wiadomościami przesyłanymi na grupowe adresy, przypisywać do nich osoby odpowiedzialne oraz współpracować nad odpowiedziami w trybie kolaboracji. Przekonaj się, jakie to łatwe.
Group 16-1
Group 17-1