purple-1

Jedna firma, jeden email, jedno narzędzie. 

Advisero to nowoczesna platforma komunikacyjna, która wspiera wewnętrzną i zewnętrzną komunikację mailową w Twojej firmie.

Poznaj najważniejsze funkcje Advisero i wypróbuj wersję testową za darmo!

Group 11

  Zarządzaj support@, info@, contact@, sales@.

  Z Advisero przygotujesz się na rewolucję swojej skrzynki mailowej.

  Uniwersalna skrzynka odbiorcza do Twojej poczty elektronicznej i znacznie więcej. Współpracuj z zespołem w zakresie komunikacji z klientami, aby szybciej reagować i dostarczyć klientom wyjątkowych wrażeń.

  Group 4976
  Group 4983

  Wspólna skrzynka odbiorcza.

  Z Advisero zwiększysz przejrzystość i odpowiedzialność. 

  Udostępniaj i przypisuj konkretne wiadomości e-mail lub całą skrzynkę odbiorczą. Oznaczaj konkretne osoby z zespołu, aby mieć pewność, do kogo należą maile, a ich działania są zautomatyzowane. Przeznaczenie systemu Advisero to współpraca zespołowa i komunikacja w czasie rzeczywistym.

  Wyjątkowa obsługa klienta bezpośrednio z Gmaila.

  Badania wskazują, że pracownicy na samą obsługę skrzynki mailowej przeznaczają ponad 2 godziny dziennie!

  Nie ma potrzeby korzystania z trudnych i kosztownych narzędzi help desk. Advisero pracuje razem z tobą - tam gdzie Ty. Łatwy w użyciu, dzięki czemu Ty i Twój zespół jest w pełni sprawny już pierwszego dnia od wdrożenia.

  Group 4982
  Union

  Łatwe delegowanie i monitorowanie

  Podziel się swoją skrzynką odbiorczą z asystentem lub dowolnym członkiem zespołu za pomocą jednego kliku. Już nie musisz udostępniać swojej skrzynki odbiorczej, udostępniać haseł ani wysyłać e-maili.

  Union

  Rozmowy i odpowiedzi w czasie rzeczywistym

  Dzięki Advisero możesz synchronizować i edytować wiadomości bez konieczności opuszczania skrzynki odbiorczej, aby przydzielać, zarządzać i współpracować z ludźmi z Twojego zespołu.

  Union

  Współdzielone skrzynki odbiorcze dziś pomagają :

  • Help deskom
  • Zespołom sprzedaży
  • Account Managerom
  • Project Managerom
  Relacje z Twoimi klientami cierpią za każdym razem, gdy ci muszą zbyt długo czekać na odpowiedź na przesłanego maila. Nie dopuść do tego, by kontrahenci rezygnowali ze współpracy z Twoją firmą tylko dlatego, że nie czują się właściwie obsługiwani.
   
   
  Advisero pomoże Ci efektywnie zarządzać wiadomościami przesyłanymi na grupowe adresy, przypisywać do nich osoby odpowiedzialne oraz współpracować nad odpowiedziami w trybie kolaboracji. Przekonaj się, jakie to łatwe.
  Group 16-1
  Group 17-1